system condohotel

Co to jest condohotel?

System Condo Hotel jest coraz bardziej popularną w Polsce formą inwestowania kapitału. W Stanach Zjednoczonych oraz Europie system ten funkcjonuje już od ponad 20 lat. Koncepcja ta zakłada możliwość zakupu poszczególnych pokoi przez osobę prywatną, bądź firmę. Łączy w sobie formę inwestycji i lokaty kapitału z posiadaniem atrakcyjnego miejsca wypoczynkowego. Inwestycja ta gwarantuje określoną roczną stopę zwrotu z inwestycji. Jeśli operatorowi uda się uzyskać większe niż zakładane obłożenie pokoi, wówczas inwestor może liczyć nawet na wyższą stopę zwrotu. Ponadto inwestorzy mają możliwość spędzenia urlopu przez określoną liczbę dni w roku, korzystając jednocześnie ze wszystkich udogodnień jakie oferuje hotel.

Korzyści dla Ciebie

Wysoka, gwarantowana stopa zwrotu z inwestycji

Kupując apartament zyskujesz gwarancję stałej rocznej stopy zrotu z inwestycji w wysokości 7% oraz udział w zyskach z tytułu wynajmy Twojego apartamentu.

Luksusowy apartament na własność

Inwestując w apartament Condo Hotel stajesz się właścicielem nieruchomości

 

Możliwość wypoczynku

Masz możliwość nieodpłatnego korzystania ze swojego apartamentu 14 dni w roku. Do Twojej dyspozycji będą również wszystkie dogodności hotelu.

Możliwość odliczenia VAT

Kupując apartament zyskujesz możliwość odliczenia podatku VAT, co dodatkowo zmniejszy koszt inwestycji.

BEZPIECZEŃSTWO

Inwestycja w zakup apartementu w systemie condo hotelu jest bezpieczną lokatą kapitału, która gwarantuje stałą roczną stopę zwrotu z inwestycji w wysokości 7%. Dodatkowo zyki te mogą wzrosnąć z tytułu korzyści z Programu Partnerskiego.

Zarządzaniem i wynajmem Twojego apartementu zajmować będzie się doświadczony operator hotelowy, która działa na rynku od 2006 roku.

Dodatkowo możesz spodziewać się wzrostu wartości inwestycji w czasie. Wówczas będziesz mógł sprzedać z zyskiem apartament na rynku wtórnym.

Roczna stopa zwrotu z alternatywnych inwestycji
Apartament condo  7%
Zakup mieszkania na wynajem 3,93%
Obligacje 10-letnie 2,03%
Roczna lokata bankowa 2,11%

FINANSOWANIE

Jeśli szukasz finansowania możemy pomóc Tobie w pozyskaniu kredytu na zakup nieruchomości jaką jest apartement condo hotel Zamek na Skale. Współpracujemy z kilkoma pofesjonalnymi biurami pośrednictwa finansowego, które przygotowały atrakcyjną ofertę kredytową. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu finansowaniem wyślij nam swoje dane kontaktowe, a konsultacji naszych partnerskich biur skontaktują się z Tobą osobiście.

Nasz adres mailowy: condohotel@zameknaskale.com.pl

SPRZEDAŻ APARTAMENTÓW

Zapraszamy Was do zapoznania się z prezentacją apartamentów Condohotelu Zamke na Skale tutaj. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami oferty, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.


Cena apartamentu: 6950 zł/m2 netto + VAT (zwrot US) + 10.000 zł koszt wyposażenia (netto).


Kontakt bezpośredni:

TEL: 602 214 006
MAIL: condohotel@zameknaskale.com.pl

historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę