system condohotel

Twój apartament - Twoja inwestycja

Condo Hotel Zamke na Skale**** to luksusowy, zabytkowy hotel położony w samym sercu Kotliny Kłodziej. Ponad 5 wieków historii, zabytowy 13 ha park z górską rzeką, wykwintna kuchnia, kameralne centrum SPA oraz zaplecze konferencyjne oto największe atuty Zamku na Skale.

Hotel Zamek na Skale**** funkcjonuje na rynku od 2006 roku. W tym roku rozpoczynamy sprzedaż zamkowych apartamentów w systemie condo hotelu. Jest to pierwsza tego typu inwestycja przy zabytkowym hotelu z duszą. Ofertę sprzedaży apartamentów kierujemy przede wszystkim do osób indywidualny i firm, które cenią sobie historię, tradycję oraz szukają ciekawej oferty lokaty kapitału.

Jest to bezpieczna inwestycja, która łączy w sobie dobrą i pragmatyczną lokatę kapitału z pretiżowym i komfortowym miejscem do wypoczynku.

Hotel - Restauracja - SPA

 

Hotel

Restauracja

SPA

Hotel Zamek na Skale to obecnie 72 luksusowe pokoje z widokiem na rzekę lub zabytkowy park. Pokoje zostały zaprojektowane z zachowaniem charakteru zabytowego obiektu. W planach jest dalsza rozbuodwa hotelu. Zamkowa retauracja oferuje wykwintną kuchnię polską oraz międzynarodową, łącząc nowe kulinarne trendy z tradyją. Zespół kucharzy był wielokrotnie nagradzany zdobywając m.in. mistrzowski tytuł w grillowaniu. Zamek na Skale to także wyjątkowe, kameralne SPA. Do dyspozycji Gości jest 9 gainetów zabiegowych oraz basen sauna i jacuzzi z pięknym widokiem na rzekę. Zamkowe spa specjalizuje się w zabiegiach dla dwojga oraz terapiach relaksacyjnych.

Etapy inwestycji

Projket Condo Hotel Zamek na Skale zakłada sprzedaż apartamentów w 3 etapach. Aktualnie realizujemy pierwszy z nich.

ETAP 1 - Sprzedaż Apartamentów w istniejącej Oficynie Zamkowej
ETAP 2 - Sprzedaż Apartamentów w nowej Oficynie Zamkowej
ETAP 3 - Sprzedaż Apartamentów w Folwarku Zamkowym

Twój apartament - Twoja inwestycja

LOKALIZACJA

Condo Hotel Zamek na Skale położony jest w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. Zaledwie 100km od Wrocławia. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe, wiele atrakcji turystycznych (m.in. Kopalnia Złota, Uzdrowisko Lądek Zdrój, Muzeum Papiernictwa, Podziemna Trasa Turystyczna w Twierdzy Kłodzko, Kopalni Uranu), a także stoki narciarskie. Jest to wymarzony region dla tych, którzy cenią sobie bliski kontakt z naturą z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Odległości od większych miast
Miasto
km
czas
Wrocław 100 km 1 godz. 30 min
Opole 115 km 1 godz. 30 min
Katowice 217 km 2 godz. 30 min
Praga 209 km 3 godz. 09 min
Poznań 278 km 4 godz. 02 min
Kraków 288 km 3 godz. 30 min
Warszawa 422 km 5 godz. 00 min
historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę