Hotel w pięknej górskiej scenerii

Hotel Zamek na Skale**** położony jest w górach, w samym sercu, malowniczej Kotliny Kłodzkiej. Jedynie 100 km od Wrocławia. Przepiękne otoczenie, sceneria 13 ha parku, szum pobliskiej górskiej rzeki sprawia, że miejsce to nabiera szczególnego charakteru. To tutaj bawili się pruscy królowie i rosyjscy carowie.

Zapraszamy

Dzisiaj w zamkowych wnętrzach może zamieszkać każdy. Doskonale odrestaurowany Zamek pełni funkcję czterogwiazdkowego hotelu. Pobyt w Zamku to niezwykła podróż przez ponad pięć wieków historii z Wilhelmem Fryderykiem III oraz Alfonsem Muchą w tle.
 
Marzy się Państwu pobyt w zamkowym hotelu w górach? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pobytowymi oraz atrakcjami w okolicy. Warto również pamiętać, że hotel jest przyjazny zwierzętom. Jest to również idealne miejsce na romantyczny pobyt w górach, organizację królewskiego wesela lub konferencji.

Serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi!

Nasza Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obowiązuje cena dnia - zobacz

Nasze Pakiety Pobytowe

Sprawdź regulamin rezerwacji

Podstawowe informacje

łączna liczba miejsc noclegowych 120-180*
łączna liczba pokoi 67
ilość miejsc  
restauracja 120
kawiarnia + dziedziniec 200
winiarnia 40
parking 100

*pokoje z dostawkami

Hotel w górach
Hotel w górach
Hotel w górach
Hotel w górach
Hotel w górach
historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę