Wakacje w rytmie latino - Warsztaty Latino Show Dance

Spędź wakacje w rytmie latino i weź udział w niepowtarzalnych warsztatach prowadzonych przez Edilsona Ribeiro de Lima z techniki Latino Show Dance - połączenia tańca i aerobiku - . Latino Show Dance to nie tylko taniec, ale innowacyjny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów! Warsztaty pozwolą uwolnić pozytywną energię, poznać wspaniałych ludzi oraz ukształtować sylwetkę i poprawić kondycję. Spiesz się, liczba miejsc ograniczona!

Cena pakietu obejmuje:
-5 noclegów w komfortowym pokoju na Zamku
-5 śniadań serwowanych w zamkowej restauracji
-5 obiadokolacji serwowanych w zamkowej restauracji
-udział w warsztatach z techniki Latino Show Dance prowadzonych przez znanego tancerza Edilsona Ribeiro de Lima (zajęcia prowadzone od 17:00 do 18:30)

Nieodpłatnie w ramach pakietu:
-nieograniczone korzystanie w godzinach otwarcia z kompleksu Wellness w tym: petit basen o wymiarach 4m x 7m, jacuzzi, sauna parowa, leżaki i ręczniki basenowe (w miarę dostępności)
-dostęp do Internetu 24h ( WiFi)
-wieczorny koncert muzyczny w wykonaniu profesjonalnych artystów
-spektakl videomapping – „Światło Historii”
-przechowalnia bagażu
-pokój gier – bilard, piłkarzyki stołowe 

Edilson Ribeiro de Lima - brazylijczyk, krakowianin z wyboru. Prowadzi zajęcia w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, a także w różnych zakątkach świata. Magister Rehabilitacji Ruchowej na AWF w Krakowie. Legitymowany instruktor aerobic. Wieloletni instruktor zajęć tanecznych z latino dance. Od wielu lat prowadzi zajęcia z choreoterapii. Brał udziału w kilku projektach telewizyjnych, m.in. dla TVP2 i TVN. Współpracował z Teatrem Polskim we Wrocławiu, prowadził zajęcia dla aktorów - dbał o ich kondycję i formę.

Ponadto, uczestnikom warsztatów oferujemy 10% rabat na wybrane zabiegi w SPA. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej 2 zł/os/doba płatnej w Recepcji hotelu. Parking jest dodatkowo płatny.
Hotel zastrzega sobie prawo swobodnej aktualizacji cennika. 
historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę