Zabiegi dla Dwojga

Romantyczny Masaż dla Dwojga (60 min)

320 PLN
czytaj więcej »

Masaż wykonywany jest w jednym gabinecie, na dwóch stołach przez dwoje masażystów. Zależnie od Państwa potrzeb możemy wykonać masaż klasyczny lub relaksacyjny. Romantyczny masaż dla dwojga jest idealną receptą na udany romantyczny wieczór z bliską osobą.

SPA na wyłączność (22:00 - 24:00)

300 PLN
czytaj więcej »

Prawdziwy relaks ma miejsce, kiedy posiadamy poczucie swobody i komfortu nie zakłócanego przez przypadkowe osoby. Dla naszych gości udostępniamy na wyłączność basen, jacuzzi, łaźnię parową, grotę solną. W pakiecie butelka wina i pyszna przekąską. Zamknięta strefa SPA na wyłączność w godzinach 22.00 -24.00. Koszt dla 4 osób to 500 zł.

Relaks we Dwoje (60 min)

260 PLN
czytaj więcej »

Dla Pana – masaż klasyczny 30 min, Dla Pani maska na łóżku wodnym SOFT PACK, które dostarcza wyjątkowego uczucia lewitacji i odprężenia oraz lepszego wchłaniania maski. W klimat relaksu i odprężenia wprowadzi Państwa seans w grocie solnej z lampką wina.

historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę