system condohotel

Relaks w Zamkowym SPA

Zapraszamy do SPA w Zamku na Skale. To idealne połączenie pobytu w górach z relaksem w SPA.

Nasi terapeuci pomogą Państwu dobrać odpowiednie zabiegi. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Zamkowe SPA

To magiczne miejsce dla tych, którzy poszukują wyjątkowych doznań. Jeśli marzy się Państwu pobyt w górach w SPA, jest to właściwy kierunek.

Proszę sobie wyobrazić godzinne spacery w zabytkowym parku tuż nad brzegiem górskiej rzeki, niezliczone atrakcje okolicy oraz chwile relaksu w Zamkowym SPA.

Do Państwa dyspozycji

Do Państwa dyspozycji oddajemy strefę SPA z basenem, jacuzzi oraz łaźnią parową. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu, by poczytać książkę na leżaku, bądź zwyczajnie rozmarzyć się oglądając szybki nurt górskiej rzeki tuż za oknami w SPA.

Dla tych, którzy pragną poddać się profesjonalnym zabiegom SPA, przygotowaliśmy 7 gabinetów, w tym dwa zaaranżowane na romantyczne zabiegi we Dwoje. Na szczególne okazje polecamy kąpiele lub masaże we Dwoje. Wszystko w romantycznej aranżacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o naturalne produkty znakomitych światowych marek. Glinki, zioła alpejskie, oleje roślinne, kozie mleko to podstawa zabiegów BIO, które są wzbogacone znakomitymi masażami relaksującymi oraz Soft Packiem - łóżkiem wodnym przeznaczonym do wykonywania naturalnych  terapeutycznych okładów.

Zamkowe Terapie Piękna

Naszą specjalnością są Zamkowe Terapie Piękna, które składają się z oczyszczania i masażu, i zakończone są okładem na ciało lub kąpielą. To wyjątkowa forma relaksu dla ducha i ciała.

Czytaj więcej

Wellness dla mężczyzn

Specjalnie przygotowana oferta zabiegów dla potrzeb każdego mężczyzny.

Czytaj więcej

Hydroterapia

Dobroczynne działanie ciepłej wody przywraca równowagę i pobudza do życia. Specjalna kąpiel w SPA zrelaksuje po ciężkim dniu i złagodzi napięcia.

Czytaj więcej

Festiwal Masaży

Serdecznie zapraszamy do skorzystania w SPA zamkowym z masaży, które są wykonywane z użyciem 100% naturalnych olejów sporządzonych wg dawnych europejskich receptur.

Czytaj więcej

Kosmetyka Twarzy

Luksusowe i dobrane do Państwa potrzeb zabiegi na twarz.

Czytaj więcej

historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę