system condohotel

SPA - hotel w górach

Zamkowe SPA to magiczne miejsce dla tych, którzy poszukują wyjątkowych doznań. Jeśli marzy się Państwu pobyt w górach w SPA, jest to właściwy kierunek.

Proszę sobie wyobrazić godzinne spacery w zabytkowym parku tuż nad brzegiem górskiej rzeki, niezliczone atrakcje okolicy oraz chwile relaksu w Zamkowym SPA.

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefę SPA z basenem, jacuzzi oraz łaźnią parową. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu, poczytać książkę na leżaku, bądź zwyczajnie rozmarzyć się oglądając szybki nurt górskiej rzeki tuż za oknami w SPA.

Dla tych którzy pragną poddać się profesjonalnym zabiegom SPA, przygotowaliśmy 7 gabinetów.  W tym dwa zaaranżowane na romantyczne zabiegi we Dwoje. Na szczególne okazje polecamy kąpiele lub masaże we Dwoje. Wszystko w romantycznej aranżacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o naturalne produkty, znakomitych światowych marek. Glinki, zioła alpejskie, oleje roślinne, kozie mleko to podstawa zabiegów BIO, które są wzbogacone znakomitymi masażami relaksującymi oraz Soft Packiem - łóżkiem wodnym przeznaczonym do wykonywania naturalnych  terapeutycznych okładów.

Naszą specjalnością są zamkowe terapie piękna, które składają się z oczyszczania i masażu zakończone natomiast okładem na ciało lub kąpielą. To wyjątkowa forma relaksu dla ducha i ciała.

Nasi terapeuci pomogą Państwu dobrać odpowiednie zabiegi. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc, aby mogli Państwo oddać się królewskim terapią

Zapraszamy do SPA w Zamku na Skale. To idealne połączenie pobytu w górach z relaksem w SPA.


Jazzowy Długi Weekend Czerwcowy
4 dni, Od 193 zł/os »
Urodzinowy piknik króla Fryderyka
3 dni, Od 385 zł/os »
Rodzinne wakacje pełne przygody
4 dni, Od 172 zł/os »
Wakacje Pełne Kultury
7 dni, Od 174 zł/os »
Pakiet Wiosenny Basic
3 dni, Od 129 zł/os »
historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę