IASO Longevity Spa

09.09.2017 otwiorzyliśmy dla Państwa IASO Longevity Spa - pierwsze w Polsce Spa Długowieczności. 

Iaso - córka Asklepiosa, bogini procesu odnowy. Uosabiała zrozumienie praw Natury i nauczała ludzi, że choroby są odbiciem ich trybu życia, a żeby się od nich uwolnić, należy żyć tak, jak żyje przyroda, obserwować ją, naśladować i się od niej uczyć.
IASO to także akronim 4 filarów długowieczności i podstawa pełni zdrowia:
I jak Idylla, czyli Twój błogostan i poczucie duchowej oraz fizycznej harmonii
A jak Aktywność, ponieważ w zdrowym ciele zdrowy duch, a właściwie wybrana aktywność fizyczna cofa procesy starzenia i utrzymuje nas w doskonałej kondycji
S jak Sen - zdrowy, dobry i regenerujący jest warunkiem doskonałego zdrowia, a tym samym długiego życia
O jak Odżywianie, ponieważ jesteśmy tym co jemy i, jak mówił Hipokrates, nasze pożywienie powinno być naszym lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem.

W IASO stworzyliśmy dla Was przestrzeń wolną od trosk, w którym ciągła odnowa oparta na tych 4 filarach przeniesie Was w świat inspirowany śródziemnomorskim klimatem. Tu mądrość przeszłości łączy się z wiedzą i technologią przyszłości.

Zapraszamy.

 

NASZA FILOZOFIA

Naukowcy długo poszukiwali genu, który umożliwia dożycie ponad 100 lat.
Na szczęście okazało się, że taki gen nie istnieje, a długowieczność to po
prostu doskonałe zdrowie i życie w równowadze. 

W IASO wierzymy, że możemy żyć 120 lat i przez cały ten czas cieszyć się
witalnością i sprawnością. Znaleźliśmy dla Ciebie odmładzające
rozwiązania inspirowane Naturą i podparte przełomową wiedzą naukową.

Do Państwa dyspozycji

Do Państwa dyspozycji oddajemy strefę SPA z basenem i łaźnią parową. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu, by poczytać książkę na leżaku, bądź zwyczajnie rozmarzyć się oglądając szybki nurt górskiej rzeki tuż za oknami w SPA.

Dla tych, którzy pragną poddać się profesjonalnym zabiegom SPA, przygotowaliśmy 7 gabinetów, w tym dwa zaaranżowane na romantyczne zabiegi we Dwoje. Na szczególne okazje polecamy kąpiele lub masaże dla dwojga w romantycznej aranżacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są w oparciu o bezpieczne, naturalne produkty. Zioła alpejskie, oleje roślinne, owoce, miód z lokalnych pasiek to podstawa zabiegów na ciało, które są wzbogacone znakomitymi masażami relaksującymi oraz Soft Packiem - łóżkiem wodnym przeznaczonym do wykonywania terapeutycznych okładów. 

Każdy zabieg przyczynia się do ochrony i wzmocnienia komórek oraz DNA, stymulując organizm do odnowy i wsperając młodość.

Skarby Młodości 9 Kultur

Zapraszamy w zmysłową podróż do odprężenia, inspirowaną historią i kulturą Zamku na Skale, wykorzystującą naturalne bogactwa 9 narodów. To wyjątkowa forma relaksu dla ducha i ciała, która zapewni Ci wewnętrzną Idyllę.

Czytaj więcej

Festiwal Masaży

Serdecznie zapraszamy do skorzystania w SPA zamkowym z masaży, które są wykonywane z użyciem 100% naturalnych olejów sporządzonych wg dawnych europejskich receptur.

Czytaj więcej

Wellness dla mężczyzn

Specjalnie przygotowana oferta zabiegów dla potrzeb każdego mężczyzny.

Czytaj więcej

Hydroterapia

Dobroczynne działanie ciepłej wody przywraca równowagę i pobudza do życia. Specjalna kąpiel w SPA zrelaksuje po ciężkim dniu i złagodzi napięcia.

Czytaj więcej

Kosmetyka Twarzy

Luksusowe i dobrane do Państwa potrzeb zabiegi na twarz.

Czytaj więcej

historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę