Zamkowe SPA

Naszą specjalnością są zamkowe terapie piękna, które składają się z oczyszczania, okładów, zakończone masażem lub maską na ciało. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o naturalne produkty, znakomitych światowych marek. Glinki, zioła alpejskie, oleje roślinne, wytłoczyny winogronowe, czy wysłodziny chmielowe to podstawa zabiegów BIO, które są wzbogacone znakomitymi masażami relaksującymi oraz Soft Packiem - łóżkiem wodnym przeznaczonym do wykonywania naturalnych terapeutycznych okładów.

Dla tych którzy pragną poddać się profesjonalnym zabiegom SPA, przygotowaliśmy 7 gabinetów. W tym dwa zaaranżowane na romantyczne zabiegi we Dwoje wykonywane jednocześnie.


Dane kontaktowe:
tel. 668891968, 608010810
e-mail: recepcjaspa@zameknaskale.pl

Strefa Wellness

Do Państwa dyspozycji oddajemy kameralną strefę wellness z basenem i łaźnią parową. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu, by poczytać książkę na leżaku, bądź zwyczajnie rozmarzyć się oglądając szybki nurt górskiej rzeki tuż za oknami .

Zabiegi dla ciała i ducha

Nasze Zamkowe SPA łączy w sobie techniki tradycyjne z nowoczesnymi Każdy proponowany przez nas zabieg jest niepowtarzalnym rytuałem – ma swój wyjątkowy klimat, odpowiedni nastrój i mnóstwo uroku. Wpływamy na ciało poprzez zmysł dotyku, zapachu, węchu i słuchu, dlatego dużą wagę przywiązujemy do bezpośredniego kontaktu gościa z terapeutą.

Oferta SPA

Zabiegi kosmetyczne

Kompleksowa oferta zabiegów w gabinecie kosmetycznym, oparta na bazie najwyższej jakości kosmetyków sprawi, że skóra twarzy i ciała nabierze młodzieńczego blasku. Specjalistyczne techniki masażu przywrócą jej jędrność i gładkość, a Ty podczas każdego z zabiegów doznasz stanu relaksu i odprężenia.

Oferta SPA

historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę