Komfortowe pokoje w zamkowych wnętrzach

Pokój 1-osobowy

Gustownie urządzony, wygodny pokój. W łazience znajduje się kabina prysznicowa. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz możliwość korzystania z basenu, łaźni parowej i jacuzzi.

Pokój 2-osobowy

Elegancko wyposażony, z łóżkiem małżeńskim 1,4x2, lub dwoma oddzielnymi łóżkami. W łazience znajduje się kabina prysznicowa. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz możliwość korzystania z basenu, łaźni parowej i jacuzzi.

Wyposażenie pokoju:
- TV SAT
- Internet
- Suszarka do włosów


Pokój Deluxe

W porównaniu z pokojami dwuosobowymi jest bardziej przestronny. Wyposażony również w łoże małżeńskie lub dwa osobne łóżka.W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz możliwość korzystania z basenu, łaźni parowej i jacuzzi.

Pokój Superior

Bardzo duży, przestronny pokój z możliwością wstawienia nawet dwóch dostawek, jeden z pokoi przystosowany do osób niepełnosprawnych. Posiadają łoże małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka.W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz możliwość korzystania z basenu, łaźni parowej i jacuzzi.

Wyposażenie pokoju:
- Płaszcz kąpielowy
- Zestaw do przygotowania i herbaty

Pokój Junior Suite

Bardzo ładny, przestronny pokój z możliwością wstawienia nawet dwóch dostawek. Posiada dwa łóżka, które mogą być połączone lub rozdzielone, w zależności od potrzeb gości hotelowych. Duża, przestronna łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz możliwość korzystania z basenu, łaźni parowej i jacuzzi.

Wyposażenie pokoju:
- Płaszcz kąpielowy
- Zestaw do przygotowania i herbaty

Studio Rodzinne na Podzamczu

Podzamcze – osobny budynek należący do kompleksu Zamek na Skale, dawna oranżeria zamkowa. Budynek podzamcza nie ma bezpośredniego połączenia z zamkiem który jest oddalony o około 100 metrów.

Funkcjonalny pokój został stworzony z myślą o rodzinie z dzieckiem. Dwa komfortowe łączone pokoje (jedno i dwuosobowy), ze wspólną łazienką (z oddzielnym wejściem) wyposażoną w kabinę prysznicową tworzą funkcjonalne rozwiązanie. Zielona kolorystyka łączona z drewnem buduje ciepły klimat pomieszczenia. W pokojach zainstalowane jest podłogowe ogrzewanie.

Apartament Luxury Suite

Ekskluzywny, niezwykle przestronny apartament został stworzony z myślą o najbardziej wymagających gościach. Luksusowo wykończona sypialnia, living room oraz dwie łazienki (jedna wyposażona w wannę, druga w kabinę prysznicową) łączą w sobie elegancję z funkcjonalnością. Do każdego pokoju istnieje również możliwość wstawienia jednej dostawki oraz wykorzystania ich jako dwóch niezależnych pokoi dwuosobowych. Living room może służyć także jako miejsce spotkań biznesowych.

Wyposażenie pokoju:
- Płaszcz kąpielowy
- Zestaw do przygotowania kawy i herbaty
- Wstawka owocowa na powitanie

Pokój 2-os. na Podzamczu

Podzamcze – osobny budynek należący do kompleksu Zamek na Skale, dawna oranżeria zamkowa. Budynek podzamcza nie ma bezpośredniego połączenia z zamkiem który jest oddalony o około 100 metrów.

Komfortowo urządzony, wygodny pokój. W łazience znajduje się kabina prysznicowa. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podatek VAT oraz możliwość korzystania z basenu, łaźni parowej i jacuzzi.