Centrum konferencyjne w górach

Centrum konferencyjne w Hotelu Zamek na Skale to połączenie niepowtarzalnego historycznego charakteru zabytkowych sal konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem oraz fachową obsługą i wysokim standardem świadczonych usług.

Spotkania firmowe

Konferencje w Zamku to gwarancja udanego spotkania dla firm. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia oraz uroczyste spotkania. Niezależnie od pory roku zachęcamy do zorganizowania kolacji grillowej w parkowej wiacie lub zamkowej oranżerii.

Dysponujemy 5 salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić w układzie teatralnym od 30 do 180 osób. Połączenie funkcjonalności sal oraz zabytkowego dziedzińca pozwala na organizację imprez bankietowych do 400 osób, natomiast 13 hektarowy park otaczający Zamek umożliwia plenery nawet dla 2000 osób i jest doskonałym miejscem na integrację w plenerze.

Sale Konferencyjne

Centrum konferencyjne w Hotelu Zamek na Skale dysponuje pięcioma profesjonalnymi, zabytkowymi salami konferencyjnymi. Wyjątkowy charakter oraz zachowane autentyczne elementy każdej z nich przeniosą uczestników konferencji w inną epokę.

Wyposażenie sal konferencyjnych w Zamku:
    nowoczesny sprzęt audiowizualny
    nagłośnienie
    dostęp do internetu
    klimatyzacja
    zaciemnienie
    dostęp do światła dziennego
    materiały do sporządzania notatek
    ekran
    flipchart.

Zobacz

Podstawowe informacje:

Łączna liczba miejsc 120 - 180*
Łączna liczba pokoi 72
Ilość miejsc:
 
Restauracja 120
Kawiarnia + Dziedziniec 200
Sale konferencyjne od 30 do 180
Plener (13ha) 2000

* pokoje z dostawkami

Atrakcje w Hotelu

Do naszych najpopularniejszych atrakcji oferowanych w hotelu należą:

- zwiedzanie Zamku z przewodnikiem. Niezależnie od ilości gości oferujemy naszym gościom blisko godzinne spotkanie z historią podczas którego opowiedziana zostanie fascynująca historia miejsca łączącego dzieje 7 narodów.

- pokaz światło i dźwięk - mapping historyczny 3D. Jest to pierwszy i jedyny tego typu projekt w zabytkowym hotelu. Jest to odsłona pokazu typu "światło i dźwięk" na miarę XXI wieku, pozwalająca przeobrazić zamkowe mury w żywy ekran. Elementy bogatej historii Zamku przetkane niesamowitymi efektami 3D pozostaną na długo w pamięci uczestników widowiska.

- zamkowa gra terenowa - autorski scenariusz pozwalający uczestnikom poznać historię zwiazaną z Zamkien na Skale a jednocześnie zintegrowac się podczas rozwiązywania zagadki. Akcja gry toczy się w zamkowych wnętrzach a także na terenie parku.

Imprezy Eventowe

Centrum konferencyjne w hotelu Zamek na Skale chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających, posiada szeroką ofertę w zakresie organizowania wszelkiego rodzaju imprez eventowych. Każdy program traktowany jest indywidualnie w celu realizacji specyficznych potrzeb oraz oczekiwań klienta.

czytaj więcej zwiń tekstProponujemy:

    Casino night
    Quady
    samochody terenowe
    nordic walking
    Park linowy
    Rafting
    Mini golf
    Loty balonem
    Sesja zdjęciowa pracowników (www.anikanojszewska.com)
    Ekstremalne zwiedzanie kopalni słota
    Występy kabaretowe
    Pokaz trików bilardowych
    Koncerty muzyki klasycznej
    Psie zaprzęgi
    Degustacja wina
    Degustacja whisky i cygar
    Pokazy barmańskie
    Bal cygański
    Show break dance
    Wieczór Moulin Rouge
    Pokazy i nauka tańców
    Wieczór rycerski
    Impreza klubowo-jazzowa zabawa w stylu lat 20-tych, 30-tych

oraz wiele innych.

Cennik Konferencyjny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszym podstawowym cennikiem konferencyjnym. Ostateczne ceny zależą od wielkości grupy, terminu realizacji konferencji, ilości dni oraz ilości usług. Mamy przygotowane atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz

Biznes w górach

Marzy się Państwu spotkanie integracyjne lub konferencja w górach? Nasz hotel położony jest w otoczeniu Gór Złotych oraz Masywu Śnieżnika, natomiast 19km od Zamku znajduje się Czarna Góra z całorocznym wyciągiem krzesełkowym. Hotel Zamek na Skale położony jest jedynie 100km od Wrocławia oraz 210 od Katowic.

Nasze referencje - zobacz

Zapytaj o konferencję - tutaj

historic hotels of europe hotele historyczne polska ISO wspaniałe spa złote godło po prostu najlepszy hotel przyjazny matce i dziecku luksusowa marka gentel basic spa odkryj polskę